020 – 679 99 05         Personeel       Contact

Muziek presentatie leerjaren 3,4,5 en 6

Afgelopen dinsdagavond was onze aula weer het podium voor de derde concertavond van onze leerlingen die muziek als keuzevak volgen. Leerjaren 3,4,5 en 6 werden vertegenwoordigd door 14 bands.Het publiek bestond uit ouders, vrienden en bekenden. Doordat de avond in blokken was opgedeeld kon het publiek kiezen wat ze wilden zien. De avond bracht ons weer een mooi overzicht van de verschillende fases die onze leerlingen meemaken in hun leerproces.
Van schuchtere eerste stappen op het podium tot open doekjes voor muzikale hoogstandjes. Een gedeelte van de eindexamenkandidaten kwam ook even het podium op om ons op te warmen voor hun eindconcert op dinsdag 10 April.

En dat opwarmertje smaakte heel erg naar meer. Gaat dat zien allemaal.

Bekijk hier de foto’s van deze avond.