020 – 679 99 05         Personeel       Contact

Woensdag 18 juli schoolfeest: 90’S PARTY

De zomervakantie is om de hoek, dit is al een feestje op zichzelf uiteraard. Maar zoals elk jaar, is er
ook een eindfeest voor de hele school. Elk eindfeest heeft een thema, dit jaar is het thema ‘The
Nineties’. Het thema is volgens ons, de Feestcommissie, erg passend bij onze school en haar
leerlingen.

Dit jaar zal het feest op woensdag 18 juli van 21:00 t/m 01:00 in club AIR. Een kaartje voor dit schoolfeest kost 7 euro; je kunt een kaartje kopen elke 1ste pauze van maandag 9 juli t/m vrijdag 13 juli in de A-hal en op dinsdag en woensdag ook in de 2de pauze. Daarnaast zal maandag 16 juli in de ochtend ook een kaartverkoop zijn, dit is de dag dat we onze schoolboeken moeten inleveren. Er is ook een deurverkoop, echter kunnen wij dan niet garanderen dat er dan nog kaartjes over zijn; deze kaartverkoop is t/m 23:00.

Er zijn kluisjes beschikbaar in de club, deze kosten 2 euro. Deze kluisjes zijn redelijk groot, het is daarom ook mogelijk samen te doen met een kluisje. Het kopen van een drankje is zeker mogelijk, echter accepteren zij alleen een pinpas en dus geen contant geld.

We moeten jullie erop attenderen dat er, zoals elk jaar, gecontroleerd wordt op alcohol aan de
deur!

Lokatie: club Air, Amstelstraat 24
Kosten: 7 euro