020 – 679 99 05         Personeel       Contact

Cambridge examens

Afgelopen zaterdag 31 oktober vond dan eindelijk het examen plaats voor onze leerlingen die daar al anderhalf jaar voor getraind hadden. Door de Coronasituatie werd hun eerste examenmoment in het voorjaar uitgesteld. Als pleister op de wond had de British Council aangeboden om de Cambridge examens op onze school zelf af te nemen, uiteraard Corona proof. En dat scheelde wat stress! De hele dag stond in het teken van de examenonderdelen. Tussendoor was er veel wachttijd. En hoe kun je die beter doorbrengen dan gezellig met elkaar spelletjes te spelen!
De sfeer was erg goed, de vermoeidheid groot aan het eind van een lange lange dag. Nu nog wachten op de uitslag, die komt in januari 2021. Wij zijn enorm trots op onze leerlingen!

Andre Jansen, Melanie de Lange en Bianca Timman