020 – 679 99 05         Personeel       Contact

Medewerkers

Directie en ondersteuning

Naam  Functie e-mail
dhr J. Dienske Rector info@gerritvdveen.nl
mw. drs. M. van der Garde Teamleider bovenbouw m.van.der.garde@gerritvdveen.nl
mw. R. Hesselt van Dinter MEd Teamleider onderbouw r.hesselt.van.dinter@gerritvdveen.nl
mw. B. Timman Leerjaarcoördinator 1/2 H b.timman@gerritvdveen.nl
mw. D. Veenstra Leerjaarcoördinator  2 V en 3 H/V d.veenstra@gerritvdveen.nl
mw. B. Hobrink Leerjaarcoördinator 4/5 havo b.hobrink@gerritvdveen.nl
mw. A. Muresan Leerjaarcoördinator 4/5/6 vwo a.muresan@gerritvdveen.nl
dhr. A. Schellens Coördinator MSA a.schellens@gerritvdveen.nl
dhr. B. Menkveld Decanaat b.menkveld@gerritvdveen.nl
mw. drs L. Blankers Decanaat, faalangst reductietraining & dyslexie l.blankers@gerritvdveen.nl
mw. A. Boelens Kunstcoördinator a.boelens@gerritvdveen.nl
dhr. B. Rodermans Faalangstreductietraining b.rodermans@gerritvdveen.nl
dhr. drs. E. van Ee Schoolopleider  e.van.ee@gerritvdveen.nl , stage@gerritvdveen.nl
mw. K. Gomez Vertrouwenspersoon k.gomez@gerritvdveen.nl
dhr. B. Menkveld Vertrouwenspersoon b.menkveld@gerritvdveen.nl
dhr. J. Helling Technisch onderwijsassistent j.helling@gerritvdveen.nl
mw. J. Vingerhoed Technisch onderwijsassistent, verzuim en leerlingbegeleiding j.vingerhoed@gerritvdveen.nl
mw. S. Vaandering Hoofd administratie, examen secretariaat en website beheer s.vaandering@gerritvdveen.nl
mw. C. Sieling Telefoniste/receptioniste c.sieling@gerritvdveen.nl
mw. I. El Hamani Financiën, administratie i.elhamami@gerritvdveen.nl
dhr. drs E. Booij Roostermaker e.booij@gerritvdveen.nl
mw. N. Bakker Mediathecaris, Kunstcoördinator, DaMu coördinator  n.bakker@gerritvdveen.nl
mw. A. Giskes Mediatheekmedewerker a.giskes@gerritvdveen.nl
mw. L. van Iersel Verzuim en leerlingbegeleiding l.van.iersel@gerritvdveen.nl
mw. B. Sadzak Onderwijsassistent b.sadzak@gerritvdveen.nl
dhr. R. Hooper Conciërge r.hooper@gerritvdveen.nl
dhr. J. Krop Systeembeheerder j.krop@gerritvdveen.nl
dhr. R. Molenaar Coördinator Passend Onderwijs r.molenaar@gerritvdveen.nl
mw. F. Nagtegaal Schoolarts GGD  fnagtegaal@ggd.nl
mw. A. Laan-Haarsma Leerplichtambtenaar a.laan-haarsma@amsterdam.nl
mw. D. Frankort Adviseur Ouder en Kind d.frankort@oktamsterdam.nl
mw. A. Blokker Begeleider Passend Onderwijs  a.blokker@altra.nl