020 – 679 99 05     Personeel    Contact    

Medewerkers

Directie en ondersteuning

Naam  Functie e-mail
dhr J. Dienske Rector info@gerritvdveen.nl
mw. M. van der Garde Schoolleider bovenbouw m.van.der.garde@gerritvdveen.nl
mw. R. Hesselt van Dinter MEd Schoolleider onderbouw r.hesselt.van.dinter@gerritvdveen.nl
mw. L. Wiewel Leerjaarcoördinator 1c/1d/1e l.wiewel2@gerritvdveen.nl
mw. K. Meeuwse Leerjaarcoördinator DaMu- en kunstplusklassen 1a/1b/2a/2b/3b k.meeuwse@gerritvdveen.nl
mw. C. Wijne Leerjaarcoördinator 2/3 – h/v c.wijne@gerritvdveen.nl
mw. A. Muresan Leerjaarcoördinator 4/5/6 vwo a.muresan@gerritvdveen.nl
dhr. M. Roelofsen Leerjaarcoördinator 4/5 havo m.roelofsen@gerritvdveen.nl
mw. H. van den Hooff Leerjaarcoördinator 4/5 havo h.van.den.hooff@gerritvdveen.nl
dhr. A. Schellens Coördinator MSA a.schellens@gerritvdveen.nl
mw. H. van den Hooff Decanaat decaan@gerritvdveen.nl
mw. D. Veenstra Decanaat decaan@gerritvdveen.nl
mw. A. Muresan Cultuurcoördinator cultuurcoordinator@gerritvdveen.nl
mw. K. Snijders Cultuurcoördinator cultuurcoordinator@gerritvdveen.nl
mw. J. Vingerhoed Faalangstreductietraining j.vingerhoed@gerritvdveen.nl
dhr. E. van Ee Schoolopleider  e.van.ee@gerritvdveen.nl
mw. K. Gomez Vertrouwenspersoon k.gomez@gerritvdveen.nl
dhr. B. Menkveld Vertrouwenspersoon b.menkveld@gerritvdveen.nl
dhr. J. Helling Technisch onderwijsassistent j.helling@gerritvdveen.nl
mw. J. Vingerhoed Technisch onderwijsassistent j.vingerhoed@gerritvdveen.nl
mw. K. Radaic Exemensecretaris k.radaic@gerritvdveen.nl
mw. H. Schreuder Beleidsondersteunend projectmedewerker h.schreuder@gerritvdveen.nl
mw. S. Vaandering Hoofd administratie, examen secretariaat en website beheer s.vaandering@gerritvdveen.nl
mw. C. Sieling Telefoniste/receptioniste, administratie c.sieling@gerritvdveen.nl
mw. I. El Hamani Administratie, financiën i.elhamami@gerritvdveen.nl
dhr. E. Booij Roostermaker e.booij@gerritvdveen.nl
mw. A. Giskes Mediatheekmedewerker a.giskes@gerritvdveen.nl
mw. L. van Iersel Verzuim en leerlingbegeleiding l.van.iersel@gerritvdveen.nl
mw. B. Sadzak Onderwijsassistent, verzuim en leerlingbegeleiding b.sadzak@gerritvdveen.nl
dhr. R. Hooper Conciërge r.hooper@gerritvdveen.nl
dhr. V. Frölke Conciërge v.frolke@gerritvdveen.nl
dhr. M. de Waal Conciërge m.de.waal@gerritvdveen.nl
dhr. D. van Tongeren Werkplekbeheerder d.van.tongeren@gerritvdveen.nl
mw. M. Vincken Zorgcoördinator m.vincken@gerritvdveen.nl
vacature Schoolarts GGD  
mw. M. Amoateng Leerplichtambtenaar m.amoateng@amsterdam.nl
mw. D. Frankort Adviseur Ouder en Kind d.frankort@oktamsterdam.nl